logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

"Шкіряний" потенціал "Чинбар": інтеграція теорії в практику менеджменту

Загальна інформація

З метою покращення результативності навчання студентів в університеті все більш активно впроваджуються виїзні заняття на підприємства різних галузей, знайомство з якими сприяє накопиченню практичного досвіду. Початок семестру студенти 9-ї групи ФЕМП освітнього ступеня «магістр» спеціалізації "Менеджмент персоналу" спільно з доцентом кафедри менеджменту Наталією Сергіївною Бєляєвою розпочали зі знайомства з управлінськими та виробничими процесами шкірзаводу ПАТ "Чинбар" у м. Києві.

Екскурсію 8 лютого проводила головний технолог підприємства, яка розповіла відвідувачам про його багаторічну історію створення та функціонування (близько 173 років), ознайомила їх із технологією виробництва шкіри (різновидами сировини, процесами висушування, фарбування, пом’якшування та рельєфності, методами перевірки на якість тощо). Студенти відвідали хімічну лабораторію підприємства "Чинбар", де їм було продемонстровано обладнання, що використовується для різних видів аналізу шкір, а також зразки шкір, що не пройшли випробування.

Попри скрутні економічні обставини в країні, ПАТ "Чинбар" сьогодні постійно удосконалює і модернізує асортимент продукції, випускаючи конкурентоспроможний ринковий товар – завдяки впровадженню сучасних ресурсозберігаючих безпечних і екологічно ощадних технологій. Під час екскурсії студенти ознайомились з особливостями роботи різних цехів заводу, їх забезпеченістю працівниками різних виробничих професій, інтеграцією новітніх технологій в обладнання, що має понад 50-річний період експлуатації.

Крім того, під час екскурсії студенти цікавилися різноманітними елементами управлінських процесів шкірзаводу "Чинбар", у т.ч. чисельністю персоналу, особливостями організаційної структури управління, його конкурентами та постачальниками, вартістю виробів з ексклюзивних сортів шкіри, ставлячи різноманітні запитання, пов'язані з їх майбутньою професією.

Дякуємо директору ПАТ "Чинбар" Віктору Івановичу Ліщуку за можливість проведення виїзного заняття на заводі та надання студентам цікавої практичної інформації. Сподіваємося на подальшу плідну та корисну співпрацю!

08.02.2018
456287
2274
остання редакція 11.02.2018
Vega