Опитування випускників
Випускнику
Шановні випускники!
З метою поліпшення якості підготовки здобувачів вищої освіти в Університеті, удосконаленя освітніх програм і їх супроводу, вивчення та врахування потреб професійного середовища у межах функціонування системи управління якістю у ДТЕУ проводиться опитування випускників.
Звертаємося до Вас із проханням узяти участь у дослідженні та відповісти на запитання цієї анкети.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)