logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

Міжнародна мобільність викладачів ДТЕУ у Неапольському університеті ім. Федеріко II (Італія)

Загальна інформація

Професор кафедри товарознавства та митної справи Тарас Караваєв та доцент кафедри маркетингу Ігор Пономаренко взяли участь у програмі мобільності Еразмус+ для викладачів International Staff Week, який відбувся 14 - 18 жовтня 2024 на базі Неапольського університету ім. Федеріко II (м. Неаполь, Італія). У заході взяли участь понад 30 учасників з Італії, Швейцарії, Албанії, Румунії, Туреччини, Грузії, Вірменії, Нігерії, Марокко, Намібії, а також України.

Професор Тарас Караваєв виступив з презентацією, в якій представив загальну інформацію про структуру ДТЕУ, кампус, факультети, кількість студентів та співробітників, форми співпраці із партнерами освітніх програм. Основна частина презентації була присвячена міжнародній діяльності та участі у  закордонних проєктах, зокрема в рамках програми Еразмус+, що реалізується в ДТЕУ. Доцент Ігор Пономаренко доповнив інформацією про освітні програми та напрями наукової діяльності кафедри маркетингу.

Учасникам Тижня мобільності представники ДТЕУ продемонстрували наукові розробки та  дослідження факультету торгівлі та маркетингу, які можуть зацікавити колег з інших університетів для втілення наукових досягнень у сферах текстильних, целюлозно-пакувальних матеріалів, розробок у галузі харчових продуктів, а також оздоровчого харчування і маркетингу.

Основна увага International Staff Week була присвячена вивченню досвіду приймаючого університету щодо розроблення і впровадження (Micro credential and Open Badge) мікрокредитних курсів та відкритих Badge(ів), які не входять до основного навчального плану, але сприяють розвитку Soft Skills здобувачів вищої освіти. Такі Open Badge можуть також опановувати науково-педагогічні працівники університету та будь-які інші слухачі, зацікавлені в отриманні відповідних навичок. На рівні ЄС створено European Badge Alliance (EBA) – стратегічне партнерство організацій та установ, які активно займаються освітньою мобільністю, визнають якість навчання як досягнення шляхом використання відкритих цифрових Badge(ів).

Важливо, що під час відрядження проведено переговори з представниками Неапольського університету імені Федеріко II та делегатами від інших вишів щодо можливої реалізації спільних науково-дослідних проєктів у сфері харчових продуктів, маркетингу тощо.

Нові контакти з освітянами  закордонних університетів та науковцями з організацій, насамперед, з Неапольського університету ім. Федеріко II, а також отримана інформація щодо досвіду створення мікрокредитних курсів буде використана в освітньому процесі для підготовки публікацій про науково-дослідну роботу і грантових проєктів.

Тарас Караваєв,
професор кафедри товарознавства та митної справи 

18.10.2024
433884
38
остання редакція 29.10.2024