logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

Бізнес-експерименти: підвищення кваліфікації науковців ДТЕУ

Загальна інформація

Науковці та молоді вчені нашого університету взяли участь у серії онлайн-воркшопів, присвячених експериментальним методам у бізнесі та економіці.

Тренінги провів професор Йенс Ф. Мейєр, ад’юнкт-професор INSEAD –однієї з провідних бізнес-шкіл світу, що має кампуси у Франції, Сінгапурі, ОАЕ та США та входить до найкращих програмам MBA та Executive Education.

Ці заходи стали важливим етапом професійного розвитку викладачів, дослідників та молодих науковців нашого університету. Учасники отримали нові знання щодо сучасних підходів до проєктування та реалізації експериментів, обговорили складні кейси з досліджень, а також мали змогу поділитися власним досвідом.

Воркшоп «Стратегічні та управлінські експерименти» було присвячено методології тестування гіпотез, стратегій та ідей у контрольованих умовах для обґрунтованого прийняття управлінських рішень.

На другому воркшопі «Визначення експериментів: підводне каміння та практика» обговорювалися ризики, пов’язані з внутрішньою та зовнішньою валідністю експериментів, а також виклики масштабування експериментальних підходів.

Третій воркшоп «Навчання на експериментах» акцентував увагу на створенні організаційної культури, відкритої до експериментування, розробленні систем зворотного зв’язку та трансформації знань у практичні інновації.

Учасники обговорили приклади застосування експериментального підходу в маркетингу, поведінковій економіці, фінансовому аналізі, розробленні цифрових продуктів та управлінні змінами.

Висловлюємо щиру вдячність професору Йенсу Ф. Мейєру за змістовні лекції, натхнення до впровадження експериментальних методів у наукову роботу та відкритість до діалогу.

Серія тренінгів стала важливим внеском у розвиток дослідницької спроможності університетської спільноти, надала потужний інструментарій для розбудови інноваційних підходів у науці та освіті.

Захід було організовано факультетом міжнародної торгівлі та права в межах ініціатив з академічного розвитку викладачів та дослідників.

17.04.2025
43630
206
остання редакція 17.04.2025