ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Оголошеннявсі

Чемпіон XVI літньої Універсіади України з тхеквондо (ВТФ) здобуває освіту в КНТЕУ!

Загальна інформація

XVI літня Універсіада України з тхеквондо (ВТФ) проходила 15–16 травня у спортивному комплексі «Олімп» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Серед численних учасників змагань честь КНТЕУ захищав Медвідь Єгор Олександрович (ФРГТБ, І курс ОС «магістр»), який вирвав заповітну золоту медаль!

За підсумками Універсіади, у командній першості серед регіонів, чемпіонами стала збірна команда міста Києва (524 очки), срібними призерами – команда Харківської області (445 очок), бронзовими призерами – команда Одеської області (408 очок).

Вітаємо атлета з черговою перемогою та бажаємо здобувати все нові та нові нагороди!